Tvoríme web stránky, ktoré tvoria kvalitný a kreatívny systém pre získavanie nových klientov. Všetky predpoklady ktoré sú potrebné k tvorbe web stránok vznikajú na otázke:

Cieľ webu a cieľová skupina web stránky - čo znamená, že potrebujeme vedieť, čo chcete docieliť stránkou a akých zákazníkov potrebujete prilákať.

Získať dôveryhodnosť - znamená pracovať na web stránke a ukázať čo vlastne ponúkate tak, aby to nebolo na myšlienke týchto pár veci mi tam stačí.

Odlíšiť sa od konkurencie - veta spravte mi to tak, ako majú oni neznamená úspech. V tomto prípade budete potrebovať vytvoriť obsahovosť tak, aby ste boli lepší ako konkurencia.

Načo písať, nik to aj tak nečíta - ľudia niekedy radšej zavolajú ako napíšu, ale bez toho aby texty na Vašej stránke prečítal vyhľadávač vám volať nebudú, pretože Vás nenájdu.

SEO optimalizácia - tvorba web stránky bez optimalizovaného obsahu nebude prinášať bez ďalšej platenej reklamy to, čo potrebujete. Pri vytvorení SEO optimalizácie stránka pracuje a vytvára si cestu smerom nahor.

Vytvárame internetové stránky pre firmy, podnikateľov, ale aj na osobné a prezentačné účely.

K výrobe web stránok patria aj služby ako doména a webhosting. Tie pre našich klientov zabezpečujeme my. Hosting je miesto, kde sú Vaše internetové stránky uložené. A je veľmi dôležité, aby sa vybral správny poskytovateľ. Pokiaľ treba vytvoriť maximálny komfort a správne správanie sa webovej stránky, musia k tomu byť aj postavené služby. A tie my zabezpečujeme.

Treba si uvedomiť že rozdiel v cene 10 - 15€ ročne ktoré ušetríte, neznamenajú víťazstvo ale prehru pre Váš WEB.

K webhostingu patria aj maily v tvare Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., ktoré sú spoľahlivé pre Vaše podnikanie.

 

Klienti si vybrali nás!

Naša práca je venovaná v prospech našich klientov!
 • Exkluzívne web sránky

  Exkluzívne nápady

  Vytvorená web stránka splní všetky predpoklady, ktoré sú potrebné pre ďalšie spracovanie.
 • Efektíve webstránky

  Zamerané na efektívne riešenia

  Obsah a štruktúra sa optimalizuje pre konkrétny cieľ, ktorý Vám ušetrí peniaze.
 • Úspech web stránky

  Úspech buduje vaše podnikanie

  Web stránka si nájde svoje miesto v priazni ľudí, ktorí hľadajú Vaše produkty alebo služby.
 • Podpora web stránky

  Rýchla podpora webstránok

  Všetky zaslané zmeny sú nahodené najneskôr do 48 hodín od priijatia požiadavky.