Každý deň sa cez internetové vyhľadávače (Google, Seznam, Bing a iné) uskutočnia milióny hľadaní. Časť z nich hľadá to, čo ponúkate práve Vy. Ak ste prišli až sem, potom ste spravili prvý krok k úspešnému webu. Vašou výhodou bude fakt, že väčšina podnikateľov o SEO ani nepočula a tak nevedia naplno využiť potenciál internetovej reklamy.
Posunom na popredné pozície vo vyhľadávačoch umožníte ľuďom, aby Vás našli. Tento proces sa nazýva SEO (z ang. search engine optimization - optimalizácia pre vyhľadávače) alebo tiež hovorovo seo optimalizácia. Zjednodušene ide o úpravy stránky (technické aj obsahové) a posilnenie dôveryhodnosti v očiach vyhľadávačov (trust) pomocou externých odkazov tak, aby sa Vaša stránka zobrazovala na prvých miestach vo výsledkoch vyhľadávania na starostlivo vybrané spojenia, ktoré Vám privedú návštevníkov a zvýšia počet objednávok.

Analýza web stránky

Na začiatku skontrolujeme, ako sa správa vaša web stránka, aký je aktuálny pagerank Vášho webu, ako sú umiestnené jednotlivé linky vo vyhľadávačoch - predovšetkým google. Na základe týchto skutočností pristúpime na určenie cieľa funkcionality Vašej web stránky.

Určenie cieľa

Určíme si kam sa má Vaša stránka uberať z pohľadu vyhľadávačov. Či chcete jednoduchšie predávať Vaše produkty, služby alebo len informovať verejnosť o nejakých novinkách a informáciách ktoré ponúkate, propagujete. Nájdeme najvhodnejšiu cestu vytvorenia jednotlivých sekcií Vášho webu.

Vytvorenie stránky

Vytvoríme internetovú stránku podľa požiadaviek alebo upravíme starú. Zvyčajne je potrebné spraviť komplet reštrukturalizáciu, aby web stránka dosahovala všetky webové moderné vymoženosti. Pri týchto postupoch sa spracujú všetky potrebné náležitosti pre web, aby sme zabezpečili štruktúru ktorá bude schopná predávať.

Údržba web stránky

Po vytvorení web stránky naďalej pracujeme na úpravách potrebných pre umiestnenie optimalizovaného obsahu.

Klienti si vybrali nás!

Naša práca je venovaná v prospech našich klientov!
 • Exkluzívne web sránky

  Exkluzívne nápady

  Vytvorená web stránka splní všetky predpoklady, ktoré sú potrebné pre ďalšie spracovanie.
 • Efektíve webstránky

  Zamerané na efektívne riešenia

  Obsah a štruktúra sa optimalizuje pre konkrétny cieľ, ktorý Vám ušetrí peniaze.
 • Úspech web stránky

  Úspech buduje vaše podnikanie

  Web stránka si nájde svoje miesto v priazni ľudí, ktorí hľadajú Vaše produkty alebo služby.
 • Podpora web stránky

  Rýchla podpora webstránok

  Všetky zaslané zmeny sú nahodené najneskôr do 48 hodín od priijatia požiadavky.