Tvorba web stránky

Tvoríme WEB stránky, ktoré tvoria kvalitný, responzívny, rýchly a kreatívny systém, pomocou ktorého Vám web stránka pomáha získať nových klientov.

Všetky predpoklady na to, aby ste mohli napredovať k vytvoreniu dobrej web stránky, vznikajú na týchto krokoch:

Cieľ web stránky a cieľová skupina - potrebujeme od Vás vedieť, čo chcete svojou WEB stránkou docieliť a akých zákazníkov potrebujete prilákať.

Získať dôveryhodnosť - WEB stránku musíte premyslieť a ukázať zákazníkovi čo vlastne ponúkate. WEB stránka nie je o myšlienke týchto pár veci mi tam stačí.

Odlíšiť sa od konkurencie - veta spravte mi to tak, ako majú oni neznamená úspech. V tomto prípade budete potrebovať vytvoriť obsahovosť web stránky tak, aby ste boli lepší ako konkurencia.

Načo písať, nik to aj tak nečíta - ľudia niekedy radšej zavolajú ako napíšu, ale bez toho, aby texty na Vašej stránke prečítal vyhľadávač, Vám volať nebudú, pretože Vás nenájdu.

SEO optimalizácia - tvorba WEB stránky bez optimalizovaného obsahu nebude prinášať bez ďalšej platenej reklamy to, čo potrebujete. Pri vytvorení webstránky so SEO optimalizáciou, WEB stránka dokáže pracovať samostatne, buduje si dôveryhodnosť a tým si vytvára cestu smerom nahor.

SSL certifikát - už dlhšie sa hovorí, že google a ostatné vyhľadávače budú uprednostňovať WEB stránky, ktoré sú zabezpečené SSl certifikátom. Nasadíme Vám na Vašu web stránku SSL certifikát, odkontrolujeme správnosť nastavenia, nakoľko vyhľadávačom vadí v indexácií stránky aj zle nasadený ssl certifikát, a zabezpečíme Vám tak fungujúcu, plne dôveryhodnú stránku.

Vytvorenie web stránky

Vytvárame internetové stránky a webové prezentácie pre firmy, podnikateľov, ale aj na osobné a prezentačné účely. Pri každej tvorbe WEB stránok Vás navigujeme ako správne vytvoriť obsah a pripraviť obrázky, aby ste docielili správny design, ale aj funkcionalitu celého webu. Navigujeme Vás, ako spracovať podklady pre prezentáciu konkrétnych služieb alebo tovaru tak, aby Vaša WEB stránka bola prijateľná a ľahko prehliadateľná pre potencionálnych klientov.

Služby WEB stránok

K výrobe WEB stránok patria aj služby ako doména a webhosting. Tieto služby zabezpečujeme pre našich klientov my a v cene hostingu majú aj systémovú údržbu. Hosting je miesto, kde sú Vaše internetové stránky uložené. Je veľmi dôležité, aby sa vybral správny poskytovateľ. Pokiaľ treba vytvoriť maximálny komfort a správne správanie sa webovej stránky, musia byť k tomu vybrané aj správne služby s dobrou konfiguráciou. Práve takéto služby Vám vieme zabezpečiť.

Musíte si uvedomiť, že rozdiel v cene 10 - 15€ ročne ktoré ušetríte, neznamenajú víťazstvo ale prehru pre Vašu web stránku a podnikanie.