Tvorba Eshopu

Dostali sme sa do doby, kedy predaj v kamenných predajniach nestačí. Mnohí obchodníci sa preto rozhodli investovať do internetového predaja cez eshop. Chcete predávať aj Vy svoj tovar internetovým obchodom s prístupným finančným riešením? Tak to ste na správnej adrese.

Vytvoríme Vám štandardný e-shop postavený na modernej technológií, ktorý ponúka zákazníkom všetky dôležité funkcie pre pohodlné nakupovanie.

Čo to ale prináša Vám? Pre vás to znamená neobmedzený počet kategórií a produktov, značky produktov, daň, kódy (SKU, EAN), stavy objednávok... a mnoho ďalšieho. Ak chcete mať teda svoj plne funkčný eshop, ktorý Vám bude zarábať, ozvite sa, povedzte nám svoju predstavu a my Vám poradíme a povieme čo a ako treba urobiť.

Internetový obchod

Cieľová skupina e-shopu - pred samotnou tvorbou eshopu sa musíte poriadne zamyslieť, čo a akým štýlom chcete predávať, či chcete do budúcna rozširovať sortiment a koľko času viete svojmu eshopu venovať. Taktiež musíte presne vedieť, akú cieľovú skupinu zákazníkov potrebujete prilákať.

Získať dôveryhodnosť - vytvoriť eshop nestačí. Okrem vytvorenia dobrého eshopu je potrebné na ňom neustále pracovať. Musíte zákazníkovi ukázať, čo vlastne ponúkate, podať mu potrebné informácie o tovare, získať si zákazníkov tým, že im poviete o tovare viac ako konkurencia. Všetkými opísanými vecami získava Váš ehop na dôveryhodnosti nie len v očiach zákazníkov, ale aj v očiach vyhľadávačov. Eshop nemôže stáť na myšlienke chcem tam len týchto pár vecí, eshop musí byť prepracovaný a musí mať čo ponúknuť potencionálnemu zákazníkovi.

Odlíšiť sa od konkurencie - nikdy nesmiete rozmýšľať štýlom, chcem to tak ako to majú ostatní a tak mi to spravte. To Vám úspech v predaji nikdy neprinesie. Vy sa potrebujete odlíšiť a byť lepší ako oni. V tomto prípade bude postačovať vytvoriť obsahovosť eshopu tak, aby ste boli lepší ako konkurencia a poskytli zákazníkovi viac informácií ako ostatní.

Načo písať, nik to aj tak nečíta - pri eshopoch táto zásada neplatí. Ľudia si o produktoch hľadajú čo najviac informácií a až potom sa rozhodnú. Ale aj keby texty na Vašom eshope nikto nečítal, číta ich google a ostatné vyhľadávače. Preto ak budete mať na svojej stránke texty, vtedy Vás nájdu aj Vaši noví zákazníci, lebo Vás google a ostatné vyhľadávače budú lepšie indexovať.

SEO optimalizácia - tvorba eshopu bez optimalizovaného obsahu nebude prinášať bez ďalšej platenej reklamy to, čo potrebujete. Pri vytvorení SEO optimalizácie, internetová stránka pracuje a vytvára si cestu smerom nahor.